Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: wtorek, 07-07-2020
11.07.2012
WYNIKI
kategoria: 5-7 lat
DZIEWCZĘTA
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Amelia Kiersnowska
Świebodzin
09,65
II
Oliwia Garczyk
Ośno Lubuskie
16,50
III
Patrycja Stojanowska
Zielona Góra
20,97
IV
Klaudia Kaczmarek
Zielona Góra
27,53
V
Oliwia Karolak
Ołobok
27,59
 
CHŁOPCY
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Tomasz Conio
Czerwieńsk
15,87
II
Mikołaj Raunke
Zielona Góra
17,53
III
Natan Witucki
Zielona Góra
18,75
IV
Piotr Dutkiewicz
Świebodzin
20,12
V
Paweł Grześkowiak
Żary
20,50
 
kategoria: 8-10 lat
DZIEWCZĘTA
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Maja Siedlecka
Głogów
09,06
II
Aleksandra Romanik
Żary
09,66
III
Kornelia Gołąb
Żary
14,50
IV
Zofia Ludwicek
Cibórz
15,06
V
Kasia Zawistowska
Warszawa
15,19
 
CHŁOPCY
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Wiktor Lipiński
Świebodzin
08,06
II
Kajetan Grabowski
Zielna Góra
11,15
III
Krzysztof Fornal
Świebodzin
14,22
IV
Adrian Olszewski
Strzyżewo
16,59
V
Aleksander Jędrkowiak
Zielona Góra
19,75
 
kategoria: 11-13 lat
DZIEWCZĘTA
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Aleksandra Stojanowska
Zielona Góra
1,03
II
Kamila Harasim
Świebodzin
1,10
III
Julia Bartczak
Wrocław
2,13
 
CHŁOPCY
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Cezary Mucha
Poznań
1,04
II
Piotr Hoszowski
Świebodzin
1,05
III
Michał Kryk
Leszno
1,21
 
kategoria: 14-16 lat
DZIEWCZĘTA
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Angelika Urbaniak
Poznań
3,22
 
CHŁOPCY
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Tomasz Kruk
Leszno
2,43,71
II
Paweł Kałużny
Świebodzin
2,43,76
III
Miłosz Anyszko
Borów
4,43
 
kategoria: 17-20 lat
KOBIETY
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Paulina Zachoszcz
Koszalin
2,37
 
MĘŻCZYŹNI
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Tomasz Błażejewski
Gorzów Wlkp.
2,29
II
Paweł Hoszowski
Świebodzin
2,38,46
III
Michał Kucharski
Wawrów
2,38,73
IV
Kacper Petryka
Zielona Góra
3,29
V
Michał Milian
Bytnica
3,35
 
kategoria: 21-30 lat
KOBIETY
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Agata Kowalska
Zawada
3,32
II
Małgorzata Morasiewicz-Duda
Wrocław
4,15
III
Adriana Nowakowska
Poznań
6,18
 
MĘŻCZYŹNI
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Paweł Radziński
Gorzów Wlkp.
2,24
II
Paweł Zieliński
Zielona Góra
2,42
III
Michał Bartkowiak
Zielona Góra
2,47
IV
Łukasz Duda
Wrocław
3,10
V
Paweł Lasowy
Gorzów Wlkp.
3,22
 
kategoria: 31-40 lat
KOBIETY
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Monika Topolnicka
Zielona Góra
5,51
 
MĘŻCZYŹNI
miejsce
imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
czas
I
Grzegorz Monczak
Poznań
2,44
II
Jarosław Siedlecki
Głogów
3,29
III
Adam Szulc
Zielona Góra
3,47
IV
Arkadiusz Kruk
Leszno
4,24
Załączniki
02.07.2012
HARMONOGRAM ZAWODÓW PŁYWACKICH 
 
Wielkie Pływanie i Bieganie Niesulice 2012
7 lipca 2012 r.
 
 
godz. 12.00–16.00 dziewczęta i chłopcy do lat 7 (dystans ok. 10 m)
godz. 12.00–16.00 dziewczęta i chłopcy do lat 10 (dystans ok. 15 m)
godz. 12.00 kobiety weteranki (dystans ok. 150 m)
godz. 12.15 mężczyźni weterani (dystans ok. 150 m)
godz. 12.30 kobiety do lat 40 (dystans ok. 150 m)
godz. 12.45 mężczyźni do lat 40 (dystans ok. 150 m)
godz. 13.00 kobiety do lat 30 (dystans ok. 200 m)
godz. 13.15 mężczyźni do lat 30 (dystans ok. 200 m)
godz. 13.30 kobiety do lat 20 (dystans ok. 250 m)
godz. 13.45 mężczyźni do lat 20 (dystans ok. 250 m)
godz. 14.00 dziewczęta do lat 16 (dystans ok. 150 m)
godz. 14.15 chłopcy do lat 16 (dystans ok. 150 m)
godz. 14.30 dziewczęta do lat 13 (dystans ok. 60 m)
godz. 14.45 chłopcy do lat 13 (dystans ok. 60 m)
godz. 15.00 Maraton pływacki Kobiet
godz. 15.30 Maraton pływacki mężczyzn.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do niewielkich przesunięć czasowych.
 
 
02.07.2012
REGULAMIN ZAWODÓW PŁYWACKICH
 
Wielkie Pływanie i Bieganie Niesulice 2012
7 lipca 2012 r.
 
 
 
1. Cel zawodów:
• popularyzacja aktywnego wypoczynku w czasie lata,
• integracja odpoczywających grup,
• wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.
 
2. Termin i miejsce zawodów:
• 07.07.2012r. (sobota) godz. 12.00
• Niesulice - kąpielisko i plaża Ośrodka Wypoczynkowego Komendy Wojewódzkiej Policji z Niesulicach
 
3. Organizatorzy:
• Urząd Gminy Skąpe,
• WOPR Oddział Świebodzin
 
4. Zgłoszenia:
• Sekretariat zawodów w dniu imprezy od godziny 11.30.
 
5. Uczestnictwo:
• prawo startu mają zawodnicy, którzy posiadają aktualne badania lekarskie lub złożyli oświadczenie na piśmie o dobrym stanie swojego zdrowia, bądź też zgodę rodziców na udział w zawodach (w przypadku osób niepełnoletnich),
• do startu dopuszcza sekretariat zawodów po wypełnieniu przez zawodnika/osobę zgłaszającą małoletniego zawodnika karty zgłoszenia
• ze względu na bezpieczeństwo zawodników w każdej konkurencji pływackiej może startować do 25 osób w maksymalnie jednej serii startowej,
• w kategorii dzieci do lat 7 dopuszcza się możliwość korzystania z przyborów unoszących na wodzie (pływaczki, deska),
• Maraton Niesulicki odbędzie się na dystansie ok. 1500 m:
od Ośrodka Wypoczynkowego Komendy Wojewódzkiej Policji do dawnego ośrodka „Lumel” i z powrotem.
 
 
6. Przepisy techniczne:
• zawody przeprowadzone będą w Niesulicach, na kąpielisku i plaży Ośrodka Wypoczynkowego Komendy Wojewódzkiej Policji
• szczegółowe informacje (poprzedzone sygnałem dźwiękowym) udzieli sędzia startowy na pięć minut przed startem,
• zwycięzcą zawodów jest ta osoba, która pierwsza po przebyciu ustalonej trasy wyjdzie na brzeg jeziora o własnych siłach (nie dotyczy 7 i 10-latków),
• zawodnik może rozpocząć pływanie w momencie, gdy zanurzony jest w wodzie od pasa w górę. Zabrania się wykonywania skoków i rzucania się na wodę.
 
7. Nagrody:
• dla najlepszych zawodników puchary, medale i dyplomy,
• dyplomy uczestnictwa dla najmłodszych zawodników,
• nagroda niespodzianka rozlosowana spośród uczestników maratonu.
 
8. Uwagi organizacyjne:
• Organizator przewiduje, że zawody zostaną przeprowadzone w przyjaznej atmosferze.
• Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji wyników.
• Impreza ma charakter otwarty i jest ogólnodostępna. W trakcie maratonu oraz podczas wręczenia madali/ dyplomów organizator ma prawo wykonywać uczestnikom zawodów zdjęcia, które zostaną upublicznione w serwisie internetowym Gminy Skąpe.
 
 
 
Załączniki


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
  • COVID
  • ASF
  • Ptasia Grypa
  • Multimedialny Plan Gminy
  • Panorama gminy
  • Formularz kontaktowy
  • RSS
  • Galeria zdjęć
  • e-Kartki
  • Dotacje - Przewodnik
  • Księga gości
  • Księga gości
Odwiedziło nas
1 729 226 gości
Na stronie znajduje się
11 gości