Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: niedziela, 05-04-2020

PSP Międzylesie

18.11.2013
 
 
Dyrektor Krzysztof Rączkowski

  
Dane teleadresowe

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Międzylesie
66-213 Skąpe
tel. 068 3419219
e-mail: psp_miedzylesie@wp.pl
strona www: www.miedzylesie.edupage.org
22.05.2013
Niedosyt, jaki zapewne odczuło wielu naszych internautów w oczekiwaniu na pojawienie się relacji z uroczystości nadania imienia Jerzego Klempela sali sportowej w Międzylesiu, niniejszym pragniemy zaspokoić i jednocześnie zadośćuczynić niewygodom związanym z bezskutecznym śledzeniem naszej strony internetowej w ostatnim czasie. Pomimo znaczącego opóźnienia, za które gorąco przepraszamy, i które nie wynika bynajmniej z naszej opieszałości czy braku przywiązania wagi do tego wyjątkowego wydarzenia, nie zamierzamy pozostawić go bez echa.
czytaj dalej »
00.00.0000
Dnia 15 września 2009r (w niedawno oddanej do użytku sali sportowej) w miejscowości Międzylesie odbyły się inauguracyjne, międzyszkolne zawody sportowe dla dzieci. W zmaganiach wzięli udział uczniowie ze szkół w Międzylesiu, Niekarzynie i Ołoboku. Po bardzo wyrównanej walce zwyciężyli reprezentanci gospodarzy, drugie miejsce wywalczyła szkoła z Ołoboku, a na miejscu trzecim uplasowali się uczniowie z Niekarzyna. Nagrody w postaci pamiątkowych pucharów wręczali Dyrektor PSP w Międzylesiu - Krzysztof Rączkowski oraz Wójt Gminy Skąpe - Zbigniew Woch.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
00.00.0000
Tegoroczna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w Międzylesiu miała wyjątkowy charakter. Pierwszego września uczniowie, jak co roku, udają się do szkół w oczekiwaniu na nowe wyzwania i obowiązki. Starszym dzieciom, które uczęszczały w szkole na lekcje historii, data ta kojarzy się jednak nie tylko ze szkołą, ale i z wydarzeniem jakże ważnym, a zarazem tragicznym dla naszego narodu – wybuchem II wojny światowej. Siedemdziesiąta rocznica tych wydarzeń była okazją, aby jeszcze raz przypomnieć zebranym gościom o przyczynach i skutkach tej wojny. Od tego właśnie akcentu rozpoczął się nowy rok szkolny. Po przytoczeniu faktów historycznych Wójt Gminy Skąpe Zbigniew Woch poprosił zebranych o uczczenie ofiar wojny minutą ciszy.
czytaj dalej »
00.00.0000
W dniu 21 sierpnia br. w miejscowości Międzylesie Gmina Skąpe zakończy rzeczową realizację projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Projekt pt. „Budowa Sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Międzylesiu” uzyskał 50% dofinansowania w ramach konkursu zamkniętego dla poddziałania 4.2.2 „Rozwój i modernizacja lokalnej infrastruktury edukacyjnej”.
czytaj dalej »


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
 • Ptasia Grypa
 • ASF
 • Multimedialny Plan Gminy
 • Panorama gminy
 • Formularz kontaktowy
 • RSS
 • Galeria zdjęć
 • Księga gości
 • e-Kartki
 • Dotacje - Przewodnik
 • Księga gości
Odwiedziło nas
1 445 306 gości
Na stronie znajduje się
11 gości