Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: sobota, 18-01-2020

Zawody sportowo-pożarnicze w Niekarzynie

10.01.2012
W dniu 14 czerwca br. w Niekarzynie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Piękna pogoda sprzyjała zmaganiom sportowym, w których wzięły udział wszystkie jednostki OSP z terenu Gminy Skąpe. Zanim jednak rozpoczęły się zawody, miało miejsce wręczenie odznaczeń zasłużonym dla pożarnictwa.
Uchwałą Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych medalami za zasługi dla pożarnictwa odznaczeni zostali:
Srebrnym medalem
1. Druh Michał Worosz – OSP Niekarzyn
2. Druh Rafał Worosz - OSP Niekarzyn
3. Druh Andrzej Tomczyk - OSP Niekarzyn
4. Druh Waldemar Uchman – OSP Skąpe
5. Druh Marcin Stasiak – OSP Skąpe
Brązowym medalem
1. Druh Damian Kantek – OSP Podła Góra
2. Druh Adam Adamowski – OSP Podła Góra
3. Druh Krzysztof Tatarynowicz – OSP Darnawa
4. Druh – Stanisław Rasiński – OSP Darnawa
 
Uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Świebodzinie odznaką „Wzorowy Strażak” odznaczeni zostali:
1. Druhna Patrycja Jagiełło – OSP Niekarzyn
2. Druhna Angelina Kierczyńska - OSP Niekarzyn
3. Druhna Katarzyna Górkiewicz - OSP Niekarzyn
4. Druh Mateusz Brzuśnian - OSP Niekarzyn
5. Druh Mateusz Czerwiński – OSP Darnawa
6. Druh Fabian Śledź - OSP Darnawa
7. Druh Przemysław Witalis - OSP Darnawa
 
Uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Skąpem odznaką
„Za wysługę lat” wyróżniono:
1. Druh Bogdan Puk – XXV lat
2. Druh Andrzej Brzuśnian – XXV lat
3. Druh Tomasz Błaszczak – XX lat
4. Druh Marcin Kostański – X lat
5. Druh Syslester Gabarkiewicz – X lat
6. Druhna Karina Olejniczak – X lat
7. Druh Grzegorz Damentko – X lat
8. Druh Rafał Worosz – X lat
9. Druh Michał Worosz – X lat
10. Druh Andrzej Tomczyk – X lat
11. Druh Mateusz Brzuśnian – V lat
12. Druh Bartosz Ligas – V lat
Złotą odznaką „Drużyna młodzieżowa OSP” wyróżniono:
1. Druh Krzysztof Roszak – OSP Podła Góra
2. Druh Damian Dmitrzak – OSP Niekarzyn
3. Druh Karol Kierczyński – OSP Niekarzyn
4. Druhna Danuta Kruczkowska – OSP Ołobok
5. Druh Adam Malinowski
 
Wyniki zawodów sportowo-pożarniczych
 
Bieg sztafetowy z przeszkodami
gr. młodzieżowa chłopców w wieku 12-15 lat
1 miejsce OSP Niekarzyn wynik 116,0 pkt.
 
Ćwiczenie bojowe
gr. młodzieżowa chłopców w wieku 12-15 lat
1 miejsce OSP Niekarzyn 40,8 pkt.
 
Klasyfikacja generalna
gr. młodzieżowa chłopców w wieku 12-15 lat
1 miejsce OOSP Niekarzyn 156,8 pkt.
 
Bieg sztafetowy z przeszkodami
gr. młodzieżowa dziewcząt w wieku 12-15 lat
1 miejsce OSP Podła Góra 117,6 pkt.
2 miejsce OSP Niekarzyn 118,0 pkt.
 
Ćwiczenie bojowe
gr. młodzieżowa dziewcząt w wieku 12-15 lat
1 miejsce OSP Podła Góra 49,2 pkt.
2 miejsce OSP Niekarzyn 56,0 pkt.
 
Klasyfikacja generalna
gr. młodzieżowa dziewcząt w wieku 12-15 lat
1 miejsce OSP Podła Góra 166,8 pkt.
2 miejsce OSP Niekarzyn 174,0 pkt.
 
Bieg sztafetowy z przeszkodami
gr. młodzieżowa chłopców w wieku 15-17 lat
1 miejsce OSP Rokitnica 59,9 pkt.
2 miejsce OSP Podła Góra 63,0 pkt.
3 miejsce OSP Niekarzyn 64,8 pkt.
4 miejsce OSP Ołobok 65,6 pkt.
 
Ćwiczenie bojowe
gr. młodzieżowa chłopców w wieku 15-17 lat
1 miejsce OSP Podła Góra 60,8 pkt.
2 miejsce OSP Niekarzyn 68,1 pkt.
3 miejsce OSP Ołobok 75 pkt.
4 miejsce OSP Rokitnica dyskw.
 
Klasyfikacja generalna
gr. młodzieżowa chłopców w wieku 15-17 lat
1 miejsce OSP Podła Góra 123,8 pkt.
2 miejsce OSP Niekarzyn 132,9 pkt.
3 miejsce OSP Ołobok 140,6 pkt.
4 miejsce Osp Rokitnica dyskw.
 
Bieg sztafetowy z przeszkodami
gr. młodzieżowa dziewcząt w wieku 15-17 lat
1 miejsce OSP Rokitnica 68,7 pkt.
 
Ćwiczenie bojowe
gr. młodzieżowa dziewcząt w wieku 15-17 lat
1 miejsce OSP Rokitnica 107,0 pkt.
 
Klasyfikacja generalna
gr. młodzieżowa dziewcząt w wieku 15-17 lat
1 miejsce OSP Rokitnica 175,7 pkt.
 
Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami
gr. „A” mężczyzn
1 miejsce OSP Ołobok 59,2 pkt.
2 miejsce OSP Podła Góra II 61,4 pkt.
3 miejsce OSP Niekarzyn 62,7 pkt.
4 miejsce OSP Skąpe 63,4 pkt.
5 miejsce OSP Darnawa 64,4 pkt.
6 miejsce OSP Podła Góra I 66,6 pkt.
7 miejsce OSP Rokitnica 72,4 pkt
 
Ćwiczenia bojowe
gr „A” mężczyzn
1 miejsce OSP Podła Góra I 52,5 pkt.
2 miejsce OSP Podła Góra II 58,2 pkt.
3 miejsce OSP Skąpe 60,8 pkt.
4 miejsce OSP Rokitnica 66,7 pkt.
5 miejsce OSP Niekarzyn 71,0 pkt.
6 miejsce OSP Ołobok 76,4 pkt.
7 miejsce OSP Darnawa 86,0 pkt.
 
Klasyfikacja generalna
gr „A” mężczyzn
1 miejsce OSP Podła Góra I 119,1 pkt.
2 miejsce OSP Podła Góra II 119,6 pkt.
3 miejsce OSP Skąpe 124,2 pkt.
4 miejsce OSP Niekarzyn 133,7 pkt.
5 miejsce OSP Ołobok 135,6 pkt.
6 miejsce OSP Rokitnica 139,1 pkt.
7 miejsce OSP Darnawa 150,4 pkt.
 
Sztafeta pożarnicza 7 x 50m z przeszkodami
gr. „B” kobiet
1 miejsce OSP Niekarzyn 69,4 pkt.
 
Ćwiczenia bojowe
gr. „B” kobiet
1 miejsce OSP Niekarzyn 97,5 pkt.
 
Klasyfikacja generalna
gr. „B” kobiet
1 miejsce OSP Niekarzyn 166,9 pkt.
 
Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Niekarzynie 2009


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
  • Ptasia Grypa
  • ASF
  • Multimedialny Plan Gminy
  • Panorama gminy
  • Formularz kontaktowy
  • RSS
  • Galeria zdjęć
  • Księga gości
  • e-Kartki
  • Dotacje - Przewodnik
  • Księga gości
Odwiedziło nas
1 262 686 gości
Na stronie znajduje się
3 gości