Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: czwartek, 27-02-2020

Gmina Skąpe z lotu ptaka

27.07.2011
Niejeden z nas obserwując niebo lub szybujące po nim ptaki zastanawia się nad tym jak z ich perspektywy wyglądamy my, nasze domy lub rodzinne strony. Zdecydowanej większości z nas nie będzie dane się o tym przekonać. Dla mieszkańców Gminy Skąpe mamy jednak miłą niespodziankę – już od dziś będą mogli zobaczyć swoje rodzinne miejscowości z niecodziennej perspektywy - z lotu ptaka.
Zdjęcia lotnicze gminy są efektem umowy, jaka została podpisana jeszcze w roku 2007 z firmą „Styl” z Ełku. Otrzymanymi niedawno zdjęciami pragniemy się z Państwem podzielić, zapraszając wszystkich sympatyków naszej gminy do wspólnej zabawy. Od dziś, tj. od 13 października br. rozpoczynamy konkurs internetowy pt. „Gmina Skąpe z lotu ptaka”. Inicjatywą naszego przedsięwzięcia jest promocja i prezentacja uroków Gminy Skąpe.
Szczegóły dotycząca konkursu:
Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach między 7.00 a 15.00 zaprezentujemy na naszej stronie internetowej jedno zdjęcie lotnicze z terenu gminy. Zdjęcie można będzie obejrzeć klikając na baner lub wchodząc do działu: „Rozrywka”, a następnie otwierając zakładkę „Konkurs internetowy” – Gmina Skąpe z lotu ptaka”. Do uczestników konkursu będzie należało odgadnięcie jaka miejscowość lub miejsce zostało przedstawione na fotografii. Utrudnieniem zabawy jest to, iż zdjęcia pojawiać się będą każdego dnia w innych godzinach. W związku z tym zachęcamy do pilnego śledzenia naszej strony internetowej. Na odpowiedzi z danego dnia czekamy do godziny 24.00. Konkurs potrwa do 31 października 2008 r.

Zasady konkursu:
1.
Należy poprawnie odgadnąć miejscowość/ miejsce widniejące na zdjęciu.
2. Odpowiedzi prosimy przesyłać w dniu ukazania się zdjęcia do godz. 24.00 na adres: promocja@skape.pl.
3. W wiadomości należy podać:
- temat wiadomości: "Konkurs: Gmina Skąpe z lotu ptaka",
- poprawną odpowiedź,
- imię i nazwisko,
- adres kontaktowy, na który zostanie wysłana nagroda,
- formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb Konkursu dla internautów „Gmina Skąpe z lotu ptaka”.
4. Za każdą poprawną odpowiedź na dane pytanie uczestnik otrzymuje określoną ilość punktów (od 5 pkt.– dla uczestnika, który jako pierwszy odpowie poprawnie na pytanie dnia do 1 pkt. – dla uczestnika, który jako piąty odpowie poprawnie na pytanie dnia),
5. Punktowane jest pierwszych 5 poprawnych zgłoszeń,
6. Osoba, która jako pierwsza odpowie na pytanie otrzymuje nagrodę dnia, którą jest koszulka lub kubek z herbem Gminy Skąpe,
7. Punkty danego uczestnika z kolejnych dni są sumowane,
8. Każda osoba może danego dnia nadesłać tylko jedną odpowiedź,
9. Codziennie od 14 X do 2 XI br. na stronie internetowej (w dziale: „Rozrywka”, w zakładce „Konkurs internetowy” – Gmina Skąpe z lotu ptaka”.) podawać będziemy nazwiska oraz punktację zwycięzców z dnia poprzedniego, którzy jako pierwsi przesłali poprawną odpowiedź.
10. Po zakończeniu konkursu osobie, która uzyskała największą ilość punktów w konkursie zostanie przyznana nagroda główna, którą jest odtwarzacz MP3.
11. Organizatorem konkursu jest Urząd Gminy Skąpe, 66-213 Skąpe 65, tel. 068 3419213, 3419227, fax. 068 3419180, e-mail: urzad@skape.pl, serwis: www.skape.pl.
 
« powrót


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
 • Ptasia Grypa
 • ASF
 • Multimedialny Plan Gminy
 • Panorama gminy
 • Formularz kontaktowy
 • RSS
 • Galeria zdjęć
 • Księga gości
 • e-Kartki
 • Dotacje - Przewodnik
 • Księga gości
Odwiedziło nas
1 346 699 gości
Na stronie znajduje się
12 gości