Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: piątek, 03-07-2020

Kartka świąteczna

10.01.2012
W dniu 28 listopada zakończył się konkurs dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Skąpe pt. „Kartka na święta”. Komisja konkursowa miała niewiarygodnie trudne zadanie, bowiem spośród 166 nadesłanych prac, zgodnie z regulaminem, musiała wybrać zaledwie sześciu zwycięzców. Zaangażowanie autorów kartek oraz ogrom włożonej w nie pracy nie pozostawiły nas obojętnymi wobec wielu dzieł. Stąd też z miłą chęcią złamaliśmy zasady konkursu i poszerzyliśmy listę nagrodzonych prac.
czytaj dalej »
10.01.2012
Urząd Gminy Skąpe

ogłasza

konkurs rysunkowo-malarski
dla dzieci szkół podstawowych z terenu Gminy Skąpe
pt. „KARTKA NA ŚWIĘTA”

Celem Konkursu jest przygotowanie kartek świątecznych dla Urzędu Gminy Skąpe na potrzeby rozesłania ich samorządom, kontrahentom i partnerom społeczno-gospodarczym

Pomimo, iż do świąt jeszcze daleko, jednak dla wielu instytucji jest to moment przygotowań do świątecznej korespondencji. Jak co roku przed Wigilią Bożego Narodzenia Urząd Gminy Skąpe roześle kartki do swych partnerów i kontrahentów. Zależy nam, by kartki miały niepowtarzalny charakter. Wiemy, że efekt ten możemy uzyskać rezygnując z gotowych wzorów na rzecz niczym nieograniczonej wyobraźni artystycznej najmłodszych mieszkańców naszej gminy.
W związku z tym pragniemy zaprosić dzieci wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy do wykonania rysunków lub prac malarskich, których motywem będą Święta Bożego Narodzenia. Prace te wezmą udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Zwycięskie dzieła zostaną poddane profesjonalnej obróbce drukarskiej, po czym – już w formie kartek – trafią do adresatów. Dodatkowo prace te zostaną zamieszczone w formie kartek elektronicznych na naszej stronie internetowej, skąd każdy będzie je mógł pobrać i wysłać e-mailem do najbliższych.
Każde dziecko może zgłosić tylko jedną pracę, którą składa w reprezentowanej przez siebie szkole. Zebrane przez placówkę prace zostaną przekazane do Urzędu Gminy Skąpe, 66-213 Skąpe 65, do dnia 25 listopada 2008 r. Z nadesłanych prac Komisja Konkursowa wybierze zwycięzców w następujących kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VI. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 28 listopada 2008 r. Dla zwycięzców przewidzieliśmy nagrody.
Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w naszym konkursie!
 

Regulamin Konkursu rysunkowo-malarskiego „KARTKA NA ŚWIĘTA”

1. Konkurs organizowany jest przez Urząd Gminy Skąpe.
2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Skąpe.
3. Celem konkursu jest przygotowanie kartek świątecznych dla Urzędu Gminy Skąpe na potrzeby rozesłania ich samorządom, kontrahentom i partnerom społeczno-gospodarczym.
4. Zgłoszenie ucznia do konkursu następuje poprzez przesłanie jego pracy na adres organizatora w terminie określonym w niniejszym regulaminie.
5. Prace wykonywane są samodzielnie przez uczniów na kartce formatu A4 (w poziomie).
6. Technika, w jakiej mają być wykonane prace: farby/ kredki/ ołówek.
7. Uczeń może złożyć tylko jedną pracę. Szkoła może nadesłać dowolną liczbę prac. Uczeń może reprezentować tylko jedną placówkę.
8. Prace mogą być wykonywane w domu, w szkole lub w świetlicy socjoterapeutycznej.
9. Prace należy podpisać na odwrocie podając: imię i nazwisko ucznia, klasę oraz nazwę placówki.
10. Szkoła przesyła prace na adres Urząd Gminy Skąpe, 66-213 Skąpe 65 do 25 listopada 2008 r. Złożone po tym terminie prace nie zostaną przyjęte. Prace można przekazać osobiście.
11. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 28 listopada 2008 r. Szkoły, których reprezentanci zwyciężyli, zostaną poinformowane telefonicznie o wynikach konkursu do 2 grudnia 2008 r. Informacja ukaże się także na stronie internetowej www.skape.pl.
12. Wręczenie nagród odbędzie się 8 grudnia 2008r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Skąpe.
13. Oceny prac dokona Komisja Konkursowa powołana przez organizatora.
14. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.
15 Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz IV – VI.
16 Zwycięskie prace zostaną przekazane do drukarskiej obróbki w celu sporządzenia kartek świątecznych. Ponadto zostaną one zamieszczone na stronie internetowej www.skape.pl. w formie kartek elektronicznych
17. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji prac w wydawnictwach lub na stronach internetowych (z zaznaczeniem nazwiska autora).
18. Zwycięskie prace nie podlegają zwrotowi.
19 Nadesłanie prac jest równoważne z akceptacją powyższego regulaminu.


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
 • COVID
 • ASF
 • Ptasia Grypa
 • Multimedialny Plan Gminy
 • Panorama gminy
 • Formularz kontaktowy
 • RSS
 • Galeria zdjęć
 • e-Kartki
 • Dotacje - Przewodnik
 • Księga gości
 • Księga gości
Odwiedziło nas
1 720 056 gości
Na stronie znajduje się
9 gości