Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: czwartek, 09-07-2020

Rok 2008

15.08.2011
W związku z chęcią rozpropagowania na terenie powiatu świebodzińskiego idei estetycznych zagród wiejskich, Starosta Powiatu w Świebodzinie ogłosił konkurs „Laur Starosty dla zagrody wiejskiej”. Konkurs obejmuje zagrody rolnicze i nierolnicze na terenie powiatu świebodzińskiego. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii zostaną ufundowane atrakcyjne nagrody rzeczowe do kwoty 3.000,00 zł.
Udział w konkursie zgłaszają gminy spośród finalistów konkursów gminnych z 2007 r. lub - jeśli takie się nie odbyły - wytypowanych  najpiękniejszych zagród za zgodą właścicieli. Chcąc zachęcić mieszkańców naszej gminy do współuczestnictwa w konkursie, zwracamy się z prośbą  o wytypowanie najładniejszych Państwa zdaniem gospodarstw oraz ich zgłoszenie do dnia 21 kwietnia b.r. do Urzędu Gminy Skąpe na załączonym formularzu. Przypominamy o konieczności spełnienia przez właścicieli zagród warunków określonych w regulaminie.
Weryfikacji zgłoszonych zagród dokona w dniach 22.04 – 25.04 b.r. specjalnie powołana na terenie gminy komisja, która wytypuje 2 gospodarstwa do udziału w konkursie powiatowym. Podsumowanie konkursu zostanie dokonane podczas dożynek powiatowych przez Zespół powołany Uchwałą Zarządu Powiatu Świebodzińskiego
 
Załączniki
15.08.2011
W związku z ogłoszonym przez Starostę Świebodzińskiego powiatowym konkursem "Laur Starosty dla zagrody wiejskiej, w Gminie Skąpe odbył się konkurs lokalny, którego zwyciężcy wezmą w czerwcu b.r. udział w postępowaniu konkursowym na szczeblu powiatowym.
W dniu 29 kwietnia powołana przez Wójta Gminy Skąpe komisja konkursowa dokonała przeglądu oraz oceny zagród z terenu gminy. Do konkursu zgłoszonych zostało 13 gospodarstw, w tym 4 w kategorii zagród rolniczych oraz 9 w kategorii zagród nierolniczych. Najwięcej gospodarstw zgłoszono w miejscowości Skąpe (5), następnie Węgrzynice (3), Ołobok (2), Radoszyn (2), Niekarzyn (1).
Zwyciężcy konkursu na najpiękniejszą zagrodę w Gminie Skąpe
Ponizej przedstawiamy wyniki konkursu:

Kategoria: zagrody nierolnicze
miejsce
imię i nazwisko właściciela gospodarstwa
miejscowość
I
Władysława Uszak  Skąpe
 
II
 
Barbara Ratajczak  Ołobok
III
 
Dorota i Cezary Kuriatowie  Skąpe

Kategoria: zagrody rolnicze
miejsce
imię i nazwisko właściciela gospodarstwa
miejscowość
I
Bożena i Józef Garbowscy Radoszyn
II
Danuta i Jan Puszkielowie Niekarzyn
III
Ewa i Marek Kasprzakowie Radoszyn
 

Zwyciężcom gratulujemy i informujemy, że zostały im ufundowane nagrody, których wręczenie nastąpi podczas tegorocznych dożynek gminnych.
 


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
 • COVID
 • ASF
 • Ptasia Grypa
 • Multimedialny Plan Gminy
 • Panorama gminy
 • Formularz kontaktowy
 • RSS
 • Galeria zdjęć
 • e-Kartki
 • Dotacje - Przewodnik
 • Księga gości
 • Księga gości
Odwiedziło nas
1 732 329 gości
Na stronie znajduje się
5 gości