Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: wtorek, 07-07-2020

Rok 2010

11.01.2012
Konkurs na najpiękniejszą zagrodę w gminie Skąpe został rozstrzygnięty. W dniu 31 maja br. komisja konkursowa dokonała, na podstawie przeprowadzonych wizji lokalnych, oceny poszczególnych zagród zgłoszonych do zabawy. Posesje walczące o miano najpiękniejszych reprezentowały następujące miejscowości: Skąpe (2), Radoszyn (3), Ołobok (2) oraz Błonie (1). Pomysły na przydomowe ogródki, różnorodność gatunków i stylów są przeogromne. Jednak jednen element jest wspólny dla wszystkich właścicieli posesji - ich olbrzymi wkład pracy w upiększanie swoich obejść.
 
Do konkursu zgłoszonych zostało 8 zagród, w tym 3 w kategorii zagród rolniczych oraz 5 w kategorii zagród nierolniczych. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Kategoria: zagrody nierolnicze
miejsce
imię i nazwisko właściciela gospodarstwa
miejscowość
I
Adela Spierzak-Giecewicz
Skąpe
II
Wioletta Zych Ołobok
III
Anna i Roman Przypisowie
Błonie
Wyróżnienie
Barbara Nalepa
Ołobok

Kategoria: zagrody rolnicze
miejsce
imię i nazwisko właściciela gospodarstwa
miejscowość
I
Bożena i Józef Garbowscy Radoszyn
II
Ewa i Marek Kasprzakowie Radoszyn 
III
Krystyna i Wiesław Zawiślakowie
Skąpe

Zwycięzcy konkursu zostali zgłoszeni do etapu powiatowego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy ... poprawy pogody!
 
Najpiękniejsze zagrody wiejskie 2010
11.01.2012
Juz po raz trzeci zapraszamy naszych mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą zagrodę w Gminie Skąpe. Tegoroczna edycja konkursu odbywac sie będzie w kategorii zagród rolniczych i nierolniczych. Posesje, które walczyć będą o miano najpiękniejszych, można zgłaszać do dnia 21 maja br. osobiście lub poprzez sołtysów.
 
Finaliści będący właścicielami zagród rolniczych i nierolniczych wezmą udział w konkursie powiatowym „Laur Starosty dla zagrody wiejskiej”. Laureaci konkursu na najpiękniejszą zagrodę w Gminie Skąpe mogą brać w nim udział nie częściej niż raz na dwa lata, co oznacza, że laureaci konkursu z roku 2009 nie mogą wziąć udziału w tegorocznym konkursie. Przeglądu zagród dokona specjalnie powołana Komisja w dniach 26-28 maja 2010 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 31 maja 2010 r. Wręczenie nagród laureatom konkursu gminnego nastąpi podczas dożynek, które odbędą się w dniu 29 sierpnia br. w Międzylesiu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz kartą zgłoszenia gospodarstwa do konkursu.
 
Załączniki


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
 • COVID
 • ASF
 • Ptasia Grypa
 • Multimedialny Plan Gminy
 • Panorama gminy
 • Formularz kontaktowy
 • RSS
 • Galeria zdjęć
 • e-Kartki
 • Dotacje - Przewodnik
 • Księga gości
 • Księga gości
Odwiedziło nas
1 729 222 gości
Na stronie znajduje się
9 gości